"PORTAL EDUKACYJNY E-PORTAL SZKOŁA"

• Paskelbta: 2021-12-31
  • Kategorija: Aktualijos

W ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie "Solidarni razem" pt. "Portal edukacyjny E-Polska Szkoła" w 2021 r. na terenie naszej szkoły, Gimnazjum im. Longina Komołowskiego w Połukniu w drugiej połowie grudnia 2021 r. odbyła się konferencja podsumowująca dorobek projektu. Ze względu na sytuację związaną z pandemią Covid-19, konferencja odbyła się w formie zdalnej. W obradach uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, rodzice, lokalni działacze, a obradom konferencji przysłuchiwali się przedstawiciele lokalnych mediów. W trakcie konferencji wymieniono się doświadczeniami oraz zaplanowano działania na rok 2022 z wykorzystaniem portalu edukacyjnego www.e-polskaszkola.pl.

Projekt jest finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.