Wystawa pt. "Dary jesieni"

• Paskelbta: 2022-11-03
  • Kategorija: Aktualijos

Za oknem złota jesień, która jest kolorową i wyjątkową porą roku. Porą, która obfituje w różne dary, tj. żołędzie, kasztany, liście, jesienne kwiaty, warzywa itp..

Więc, jak co roku, dzieci grup wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz uczniowie klas początkowych zaangażowali się w przygotowaniu jesiennej wystawy pt. „Dary jesieni”. W szkolnym holu zagościły kolorowe wytwory z szyszek, kasztanów, złotych liści, żołędzi, jarzębin i wielu innych jesiennych skarbów.

Organizacja wystawy pozwoliła zachęcić dzieci do rozwijania własnej inwencji twórczej, pomysłowości i talentów, a przy okazji była ciekawą formą aktywnego i pożytecznego spędzania czasu wolnego.

Kreatywność naszych uczniów jest godna podziwu, gdyż każda praca jest niepowtarzalna. Zobaczcie sami.