Rozpoczął się letni obóz "Pszczółki"

Wakacje to długo wyczekiwana przez wszystkich pora roku i doskonała okazja do aktywnego spędzania czasu. Już od wielu lat tradycją naszego gimnazjum jest organizowanie letniego obozu. Dlatego i w tym roku tuż po zakończeniu nauki dla uczniów klas początkowych rozpoczął się letni szkolny obóz „Pszczółki”. Tematem tegorocznego obozu jest „Podróż dookoła świata”. Podczas pierwszych dni uczestnicy obozu zapoznali się z jego programem, omówili zasady bezpiecznego zachowania się, a także przedstawili siebie i swoje oczekiwania z pobytu na obozie. Dzieci już zwiedziły niektóre państwa Unii Europejskiej, głównie Polskę. Nie zabrakło także zabaw muzyczno-ruchowych, zajęć integracyjnych, dydaktycznych i plastycznych.