Dieninė vasaros stovykla "Smalsus bitininkas"

Dieninės vasaros stovyklos dalyviai vyko į Vilnių pas Urbanbee.lt miesto bitininkus, kurie pirmieji Lietuvoje teikia profesionalias miesto bitininkystės paslaugas. Miesto bitininkystė yra pagrindinė jų veikla, kuri siūlo įvairias paslaugas. Stovyklautojai sužinojo, kad miestuose aplinka bičių populiacijai yra palankesnė dėl bitėms tinkamų augalų ir gėlių gausos. Čia bitės randa įvairiausių medžių bei krūmų parkuose, skveruose ir žaliosiose zonose. Taip pat bitės gyvendamos ant stogų yra daug aukščiau nuo žemės, kas atstoja jų natūralią buveinę – drėvės aukštai medžiuose. Bičių šeimos gyvendamos aukščiau yra mažiau pasiekiamos drėgmės padarinių. Edukacijos metu vaikai ėjo prie bičių avilio. Užsidėję bitininko kostiumus iš arti galėjo stebėti bičių gyvenimą mieste. Stovyklos dalyviai patyrė daug įspūdžių, emocijų, žinių ir patarimų. Dalinosi, kaip kiekvienas gali prisidėti prie bičių gerovės.