Stovykla "Smalsus bitininkas"

Paskutines dieninės vasaros stovyklos „Smalsieji bitininkai“ dienas stovyklautojai praleido eksperimentuodami, piešdami bei lankydamiesi edukacijoje „Stebuklingas medingų augalų pasaulis“. Stovyklos dalyviai atliko įvairius bandymus su medumi, pienu, vandeniu, maistiniais dažais, aliejumi. Vaikai aktyviai dalyvavo bandymuose: sukūrė skysčių bokštą, pagamino muilo burbulų skystį, iš baliono ir bulvių krakmolo padarė antistresinį kamuoliuką, stebėjo atliktus eksperimentus su medaus stiklainiu, pieno ir maistinių dažų spalvų mozaiką.

Dalyvaudami edukacijoje „Stebuklingas medingų augalų pasaulis“ stovyklos dalyviai susipažino su žolelių pavadinimais, jų savybėmis bei panaudojimu. Iš išdžiovintų augalų pagamino arbatą nuo peršalimo bei degustavo įvairias fermentines arbatas.

„Smalsieji bitininkai“ smagiai ir turiningai praleido laiką dieninėje vasaros stovykloje. Atrado ir plėtojo savo pomėgius, gebėjimus, susipažino su Nematerialaus kultūros paveldo vertybėmis.

Linkime mokiniams šiltos, jaukios ir saugios vasaros. Iki susitikimo rugsėjį!