Respublikinis nuotolinis 3-4 klasių mokinių integruotas anglų kalbos ir dailės kūrybinių darbų konkursas „My winter days“

• Paskelbta: 2022-03-24
  • Kategorija: Didžiuojamės

Šių metų vasario mėnesį mūsų gimnazijos 3 ir 4 klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame nuotoliniame 3-4 klasių mokinių integruotame anglų kalbos ir dailės kūrybinių darbų konkurse „My winter days“. Šio konkurso tikslas – bendrojo ugdymo mokyklų 3-4 klasių mokinių kūrybiškumo ugdymas, saviraiškos plėtotė bei bendradarbiavimo tarp mokyklų skatinimas. Konkursas buvo organizuojamas dvejose amžiaus grupėse: 3 klasių ir 4 klasių mokinių. Mokiniai piešė piešinius, kuriuose taip pat buvo pateikti tekstai anglų kalba, apibūdinantys žiemą, žiemiškas nuotaikas bei kasdienę veiklą žiemos metu.

Į respublikinį integruotą anglų kalbos ir dailės kūrybinių darbų konkursą „My winter days“ buvo išsiųsti 5 mūsų gimnazijos 3 ir 4 klasių mokinių darbai. Iš pateiktų 300 kūrybinių darbų mūsų 3 klasės mokinė Eliza Kliukoit užėmė II vietą.

Anglų kalbos vyr. mokytoja Loreta Mackevič