Konkurs plastyczny „Mój różaniec”

• Paskelbta: 2022-11-18
  • Kategorija: Konkursai

W gimnazjum im Longina Komołowskiego tradycyjnie miał miejsce konkurs plastyczny „Mój różaniec” pod hasłem św. Jana Pawła II:

Różaniec pomaga być mocnymi w wierze, stałymi w miłości i radosnymi i wytrwałymi w nadziei.

Celem konkursu było pobudzenie do jeszcze większego zamiłowania do modlitwy różańcowej oraz rozwój talentów. Dzieci mogły wykonać różaniec dowolną metodą i z dowolnego materiału. Do konkursu zgłoszono kilkadziesiąt prac. Komisja w składzie p. Loreta Mackiewicz, p. Karolina Mickiewicz oraz dyrektor gimnazjum p. Renata Krasowska  oceniła i nagrodziła najciekawsze prace.

W kategorii klas 1-4 przyznano:

I miejsce - Eliza Klukoit, 4 klasa;

II miejsce - Paulina  Bosak, 3 klasa; Tomasz Zabieła, 4 klasa;

III miejsce - Adriana Grigorjewa, 3 klasa; Agnė Asteikaitė, 4 klasa;

W kategorii klas 5-8 przyznano:

I miejsce - Agata Tuniewicz, 6 klasa;

II miejsce – Gabriela Szulecka, 7 klasa;

III miejsce - Paweł Wiszciulis, 7 klasa.

Wyróżnienie otrzymali:

Karol Mackiewicz, 1 klasa;

Edwin Buzarewicz, 5 klasa;

Diana Szulecka, 5 klasa.

Ks. Ryszard Peciun - proboszcz połukniańskiej parafii oraz dyrektor gimnazjum Renata Krasowska, uczniom, którzy wzięli udział w konkursie wręczyli dyplomy, wyróżnienia, podziękowania i nagrody rzeczowe. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy. Serdecznie dziękujemy tym, którzy przyczynili się do organizacji tego konkursu.

Szczęść Boże!

s. Lucyna Kwidzińska