TOLERANCIJOS DIENOS MINĖJIMAS PALUKNIO LONGINO KOMOLOVSKIO GIMNAZIJOJE

• Paskelbta: 2022-11-18
  • Kategorija: Renginiai

Tolerancijos  dienai paminėti  mokyklos bendruomenė kūrė ir sukūrė Tarptautinės komisijos sekretoriato šiais metais pasiūlytą simbolį – Tolerancijos namą.

Įvairaus amžiaus ir gebėjimų Gimnazijos mokiniai dalyvavo veiklose tolerancijos tema, žadinant jautrumą kitam, palaikant tinkamą vaikų  jausmų raišką ir ugdant vaiko  teigiamų tarpusavio santykių kūrimo ir empatiškumo kompetenciją.

Kiekviena grupė, klasė  savaip  paminėjo tolerancijos dieną: piešė savo Tolerancijos namus, kūrė piešinių plakatus, diskutavo ir pasisakė apie  „Mano namai – Mano Lietuva“, prisijungė prie 1 klasės mokinių draugystės iniciatyvos „Gražiai pasisveikink“, žiūrėjo ir aptarė filmus apie NE tolerancija ir draugystę bei toleranciją. Visos   savaitės veiklos įnešė daug emocijų, pamastymų, žinių.

Socialinė pedagogė Liudmila Narkevič