Kampanija BE PATYČIŲ

• Paskelbta: 2023-04-06
  • Kategorija: Renginiai

Kampanija BE PATYČIŲ – nuo 2004 metų „Vaikų linijos“ vykdoma smurto ir patyčių prevencijos kampanija, kiekvienais metais siūlo vis kitokia temą, kuria siekiama kurti saugesnę aplinką vaikams ir suaugusiems, atkreipti visuomenės dėmesį į šios problemos svarbą ir siūlyti jos sprendimo būdus. Šiais metais, mūsų gimnazijos Mokinių taryba, nusprendė Respublikinį projektą – „Sąmoningumo didinimo mėnuo Be patyčių“ vykdyti nuo vasario 17 dienos iki balandžio 7 dienos. Veiklose, skirtose projekto vykdymui, dalyvavo visa Gimnazijos bendruomenė. Visi renginiai, pokalbiai, „geri darbai“ buvo pasiūlyti mokinių, tad kiekvienas rado sau norimos veiklos. Prasmingai, naudingai ir įdomiai pasidarbavome: surinkome pinigų „ligoniukams“, suklijavome spalvotą „Draugystės grandinę“,, surinkome visą „banką“ gerų darbų, paruošėme išradingų emblemų, išdiskutavome ir supratome žodį PATYČIA.