Europos kalbų diena 2023

• Paskelbta: 2023-10-02
  • Kategorija: Renginiai

Europos Tarybos iniciatyva nuo 2001 metų rugsėjo 26-tąją minėti kalbų dieną – puiki proga plačiau informuoti apie didelę Europos kalbų įvairovę ir paraginti mokytis kalbų, o taip pat skatinti toleranciją kitų šalių ir kultūrų atžvilgiu, gerbti kalbų įvairovę, skatinti daugiakalbystę ir saugoti nykstančias kalbas.

Kasmet kalbų mokytojų iniciatyva šią dieną pažymime ir mūsų gimnazijoje. Šiemet mūsų gimnazijoje įvyko renginys, kurio metu 1-10 kl. mokiniai išklausė lietuvių kalbos ir literatūros vyr. mokytojos K. Mackevič ir anglų kalbos mokytojos G. Valiangės pristatymo lietuvių - anglų kalba bei atliko jiems paruoštą testą. Kitoje renginio dalyje savo pasirodymais džiugino 1-4 klasių mokiniai, o 5-10 klasių mokiniai paruošė įvairių užduočių, kurias atlikti buvo smagu ne tik mokiniams, bet ir mokytojams. Renginio metu visi dalyviai turėjo galimybę pasimokyti pasisveikinimo žodžių įvairiomis Europos kalbomis.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Karolina Mackevič