Karjeros kelias: susitikimas su MRU atstovais

• Paskelbta: 2021-12-30
  • Kategorija: Ugdymas karjerai

Studijų pasirinkimas – naujas gyvenimo etapas kiekvienam jaunam žmogui, kuris  kelia daug įtampos. Kaip įveikti savo baimes ir jas paversti galimybėmis, pasirinkti karjeros kelią?

Lapkričio 11 d. gimnazijos vyresniųjų klasių moksleiviai dalyvavo susitikime su  Mykolo Romerio universiteto atstovais – vyresniąja nacionalinio priėmimo ir rinkodaros vadybininke Sandra Ščerbo,  nacionalinio priėmimo grupės vadovu  Sauliumi Bugailiškiu, universiteto studentais.

Sandra Ščerbo papasakojo apie 5 ateities kūrimo žingsnius: 1- renkuosi studijų kryptį, 2- ruošiuosi egzaminams, 3- planuoju finansus, 4- studentauju, 5- kopiu karjeros laiptais; pristatė universiteto paruoštą laidą YouTube kanale „Gyvenimo startuolis“, kurią sudaro 10 epizodų vyresniųjų klasių moksleiviams aktualiomis temomis – darbo rinkos tendencijos, asmeniniai finansai, streso valdymas, savęs paieškos, sveikas gyvenimo būdas, aplinkos rato formavimas bei laiko planavimas.

Saulius Bugailiškis pristatė  universiteto studijų programas, patarė abiturientams, kaip pasirinkti studijas, o susitikime dalyvaujantys studentai pasidalijo asmenine patirtimi.