„Gerojo lašelio“ diena

Lietuvos vaikų vėžio asociacijos „Paguoda“ kvietimu mūsų Gimnazijos bendruomenė prisijungė prie labdaros akcijos ir vasario 24 dieną paskelbė „Gerojo lašelio“ diena. Gimnazijos darželinukai ir gimnazistai visą savaitę gamino lankstinukus, atvirukus, piešė piešinius su gražiais linkėjimais. Dalyvavo integruotose pamokose, kuriose sužinojo ką gali ši baisi liga ir kas svarbiausia, pajuto, kad gali šiems vaikams padėt. Ligos nugalėt negalime, bet paaukoję pinigėlių turime galimybę palengvinti sergančių vaikų buitį, suteikti šiek tiek džiaugsmo įrengiant aplinką, kurioje leidžiamas laisvalaikis. Juk šiems vaikučiams, kaip ir sveikiems, džiaugsmą teikia įdomios knygelės, nauji žaislai. Mes negalime likti abejingi, mokomės būti pilietiški ir be galo didžiuojamės galėdami prisidėti prie Akcijos. Puikiai jaučiame skausmą savo širdelėmis. Linkime mažiesiems ligoniukams tik sveikatos ir vilties. Mes surinkome 375 eur.

Socialinė pedagogė Liudmila Narkevič