Dėkojame už bitininkų kostiumus!

• Paskelbta: 2022-01-24
  • Kategorija: Didžiuojamės

Šiuo metu, pasaulyje gresia masinis bičių išnikimas, dėl šios priežasties jaučiame būtinybę supažindinti mokinius su bičių teikiama nauda ir jų poveikiu gamtai. Jų išsaugojimas, gerovės puoselėjimas ir populiacijos didinimas – tai užduotis daugeliui ateinančių kartų. Nuo šių mokslo metų pradžios skatiname mokinius pažinti ir pamilti bites.

Mokykloje ir už jos ribų vyko daug įvairių užsiėmimų: edukaciniai-pažintiniai bitininkystės muziejuose, integruotos pamokos, rėmelių kalimo, žvakių liejimo įvairia technika.

Norėtume padėkoti Przemysław Słowiński už mūsų gimnazijai padovanotus bitininkų kostiumus (10 vnt.), su kuriais vaikai ir jaunimas pavasarį galės iš arti stebėti bičių gyvenimą prie avilio.