Ekskursija į Paluknio biblioteką

• Paskelbta: 2022-10-12
  • Kategorija: Išvykos

"Gera ta knyga, kurioje po viršeliu pulsuoja gyvenimas, kaip kraujas po oda." M. Kalininas

Šiandien, Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos 5 ir 7kl. mokiniai su lietuvių kalbos mokytojomis Karolina Mackevič ir Deimante Banišauskaite lankėsi Paluknio bibliotekoje. Apsilankymo metu, bibliotekininkė Danutė Nekulsian, mokiniams papasakojo apie biblioteką bei joje gyvenančias knygas. Kadangi bibliotekoje lankėsi ir mokiniai iš Ukrainos, p. Danutė pamoką vedė net dvejomis kalbomis: lietuvių ir rusų. Po trumpos ekskursijos po biblioteką, mokiniai užsipildė skaitovų korteles ir išsirinko sau knygą, kurią turės perskaityti ir papasakoti per literatūros pamokas. Širdingai dėkojame bibliotekininkei Danutei Nekulsian už skirtą laiką ir suteiktas žinias.

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Karolina Mackevič