Paroda „Rudens magija“

• Paskelbė : Mindaugas
  • Paskelbta: 2021-10-28
  • Kategorija: Renginiai

Spalio 27-28 dienomis gimnazijoje vyko technologijų ir dailės darbų paroda „Rudens magija“, kurios akcentu tapo rudeniškas karalius Moliūgas. Technologijų pamokose (mokyt. Natalija Mikulskienė) 5-6 klasių mokiniai siuvo įvairiaspalvius moliūgėlius, vyresnieji – 7-8, IG-IIG klasių – išbandė moliūgų pjaustymo meną, detales papildydami gamtinėmis medžiagomis, spalvotu popieriumi ar dažais. Dailės pamokose (mokyt. Dalia Jasiulevičienė) mokiniai guašu tapė ryškiaspalvius linksmus moliūgus, puošdami juos įvairiausiais raštais. Eksponuoti rudens moliūgus parodoje panoro ir priešmokyklinės grupės ugdytiniai (mokyt. Ana Kliukoit), oranžinius gražuolius sukūrę iš balionų. Mokiniai džiaugėsi išmokę pasiūti, meniškai dekoruoti ir tapyti moliūgus. Tai puiki galimybė ugdytis meninius gebėjimus, atrasti save ir ieškoti naujų idėjų.