Szkolenia "Dziecięca matematyka" w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia Wspólnota Polska w Ostródzie

20 nauczycielek z Polski i Litwy 3 marca uczestniczyło w warsztatach prowadzonych przez prof. Edytę Gruszczyk - Kolczyńską "Dziecięca matematyka" w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia Wspólnota Polska w Ostródzie. Pani profesor podczas szkoleń poruszyła temat zegara i kalendarza oraz rozwijania uzdolnień matematycznych u dzieci. Zdradziła także najnowsze wyniki swoich badań!

Cieszymy się, że nasze panie klas początkowych - Iwona Grigienė i Agnieszka Mataczina - miały doskonałą okazję poznania nowych narzędzi i aplikacji, które będę mogły wykorzystać w trakcie pracy z uczniami.