Lietuvos policijos konkursas „Aš ir policija“

Šiandien, kovo 13 dieną, vyko rajoninis teisinių žinių konkursas „Aš ir policija“. Jo tikslas populiarinti policijos pareigūno profesiją, ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, vykdyti tarp mokinių ankstyvąją teisės pažeidimų prevenciją, suteikti mokiniams žinių, kuriant saugią aplinką. Šiame policijos organizuojamame mokinių teisinių žinių konkurse mūsų gimnazijos mokiniai dalyvauja jau keletą metų iš eilės. Konkurse varžėsi 14 komandų. Mūsų komanda „Proto žaibas“ pasirodė puikiai, tapo prizininke, iškovojo 2-ąją vietą. Visus dalyvius pasveikino Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariato viršininkas Sigitas Šemis, kuris linkėjo nesustoti mokytis, domėtis policininko profesija, ir ateityje tapti policijos pareigūnais.