7-IIG klasių mokiniai lankėsi Vilniaus Energetikos ir technikos muziejuje

  • Paskelbta: 2023-04-17
  • Kategorija: Išvykos

Balandžio 17 dieną 7-IIG klasių mokiniai lankėsi Vilniaus Energetikos ir technikos muziejuje.

Edukacinių užsiėmimų metu, mokiniai buvo pakviesti įsijausti į Tomo Edisono vaidmenį ir sukonstruoti savo elektros lemputę. Taip pat galėjo gaminti saulės elektrines, sumodeliuoti įvairius daiktus ir juos atspausdinti 3D spausdintuvu bei dalyvauti kitose įdomiose veiklose.

Muzikos atlikėjas Free Finga papasakojo apie savo nueitą pasirinkimų kelią mokykloje, studijų ir karjeros paiešką, keliones iš Lietuvos ir vėl į Lietuvą, kol suprato, kurioje srityje nori save realizuoti.

Ekskursijos po Virsmo salę metu, mokiniai susipažino su naujausia 1000 kv. m ETM erdve, kuri buvo sukurta siekiant įkvėpti jos lankytojus domėtis mokslu, technologijomis, pristatyti tiksliuosius mokslus suprantamu ir įtraukiančiu būdu.

Visi mokiniai grįžo į mokyklą kupini gerų emocijų ir įspūdžių.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos