KONKURS ŚWIĄTECZNY "OZDOBA WIELKANOCNA"

• Paskelbta: 2023-04-06
  • Kategorija: Konkursai

W gimnazjum im. L. Komołowskiego w Połukniu odbył się konkurs świąteczny „Ozdoba wielkanocna ”, w którym mogli wziąć udział wszyscy uczniowie. Prace mogły być wykonane z dowolnego materiału i w dowolnym stylu i formie, jednak zasadniczym tematem prac był motyw chrześcijański.

Wykonawcy kolejny już raz wykazali się bardzo bogatą kreatywnością. Zgłoszono bardzo dużo pięknych i ciekawych prac. Przy ocenie prac brano pod wagę nawiązanie do tradycji chrześcijańskich, nowatorstwo prac jak i ogólne wrażenie artystyczne. Komisja w składzie p. Grażyna Paulauskienė i p. Renata Miłosz miały nie mały problem. Jednak ostatecznie wyłoniły zwycięzców.

W kategorii klas 1-4:

I miejsce zajęli: Romanczik Eliza, kl. 4, Romanczik Sulamita, kl. 4, Kliukoit Daniel, kl 1;

II miejsce: Mackiewicz Amelia, kl. 2, Agnė Asteikaitė, kl. 4, Kliukoit Eliza, kl. 4;

III miejsce: Zabieła Tomasz, kl. 4, Bartosewicz Amelia, kl. 1, Austėja Asteikaitė, kl. 2.

Wyróżnieni zostali:

Ewa Makutonowicz, kl. 3, Romanczik Simon, kl. 1, Beata Makutonowicz „0”, Kornelia Łukaszewicz „0”.

W kategorii 5-8 na uwagę zasługuje piękna i głęboka w treść praca ucznia klasy 6, który zajął pierwsze miejsce Emanuel Makutonowicz. Gratulujemy!

Wszystkim, którzy przyczynili się do ubogacenia naszego konkursu serdecznie dziękujemy.

Szczególnie słowa wdzięczności kierujemy do ks. Leszka Kryża - dyrektora Zespołu Pomocy Kościołowi na Wschodzie za ufundowanie nagród oraz dla Polskiej Spółki Gazowniczej w Warszawie za słodycze. BÓG ZAPŁAĆ!

Wszystkim życzymy spokojnych i radosnych ŚWIĄT WIELKANOCNYCH.

CHYSTUS ZMARTWYCHWSTAŁ! ALLELUJA!