Projekt „Dziedzictwo hrabiów Tyszkiewiczów na Litwie”

W dniu 6 grudnia br., realizując dofinansowany przez Instytut Rozwoju Języka Polskiego im. Świętego Maksymiliana Marii Kolbego ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki za pośrednictwem Stowarzyszenia „Wspólnota Polska” projekt „Dziedzictwo hrabiów Tyszkiewiczów na Litwie”, uczniowie i nauczyciele rozpoczęli ciąg wycieczek edukacyjnych odwiedzając pałace Tyszkiewiczów na Litwie.

Na początku uczestnicy zapoznali się z biografią hrabiów Tyszkiewiczów oraz programem edukacyjnych wycieczek. Po lekcjach uczniowie rozpoczęli swoją przygodę od zwiedzania pałacu w Landwarowie, zbudowanego przez hrabię Józefa Tyszkiewicza.

#StowarzyszenieWspólnotaPokska #InstytutRozwojuJęzykaPolskiegoimśwMaksymilianaMariiKolbego