Ostatni dzwonek klas 1-4

• Paskelbta: 2022-06-09
  • Kategorija: Renginiai

Zakończenie roku szkolnego – to ważny moment w życiu każdego ucznia. Przed uczniem zamykają się drzwi jednej klasy, a otwierają się następnej, podsumowują się wyniki całorocznej pracy. Dziś przed naszymi czwartoklasistami zamknęły się drzwi klas początkowych.

Uroczystość rozpoczęła się spektaklem ,,Żabka mała”. Po spektaklu uczniowie klas 1-3 złożyli życzenia wierszowane oraz śpiewane dla czwartoklasistów, życząc dla nich sukcesów oraz powodzenia w klasie piątej.

Pani dyrektor, Renata Krasowska, życzyła dla każdego ucznia rozwijać swe zdolności twórcze, aktorskie, językowe i nie zatrzymywać się na miejscu, a działać i pogłębiać swe umiejętności. Wychowawczyni klasy 4, Bożena Sienkaniec, podziękowała rodzicom za współpracę, wspieranie i pomoc dla dzieci w pokonywaniu trudności. Wychowankom życzyła dobrych wyników w dalszej edukacji, pomyślności, ciekawych przygód oraz zdrowych i bezpiecznych wakacji.

Nauczyciel metodyk nauczania początkowego Bożena Sienkaniec