Pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“

• Paskelbta: 2024-01-13
  • Kategorija: Renginiai

Pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“ sausio 12 d. rytmetį Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos languose nuo 8 val. dešimčiai minučių sužibo žvakių liepsnelės, skirtos Laisvės gynėjams atminti. Tuo pačiu metu pilietiškai nusiteikę 6 klasės mokiniai dalyvavo nuotolinėje pamokoje „Sausio 13-oji signatarų akimis“. Per istorijos pamokas mokytoja K. Tunevič 5-8, I-IIG klasių mokiniams papasakojo apie 1991 m. sausio 13 d. įvykius, kai vienybės ir laisvės siekio vedini Lietuvos piliečiai pasiekė istorinę pergalę. Priešmokyklinukai ir 1-4 klasės mokiniai dalyvavo viktorinoje, žiūrėjo filmukus, ruošė piešinius ir plakatus, pamokos metu vyko pokalbiai ir diskusijos apie tuometinius įvykius.

Pilietinė iniciatyva „Pergalės šviesa“ (anksčiau ji vadinosi ,,Atmintis gyva, kol liudija") – iniciatyva organizuojama nuo 2008 metų, jos tikslas prisiminti 1991 metų Sausio įvykius bei paminėti prieš trisdešimt trejus metus pasiektą pilietinę pergalę prieš agresorių.