Rajoninėje technologijų olimpiadoje - 2-oji vieta

• Paskelbta: 2022-03-24
  • Kategorija: Didžiuojamės

Šių metų kovo 21 d. nuotoliniu būdu vyko rajoninė 7-8, IG-IVG klasių technologijų olimpiada „Kūrybos virusas 2022 m.“, kurioje mūsų gimnaziją atstovavo 8 klasės mokinė Eliza Krasovska (technologijų mokytoja Natalija Mikulskienė). Kūrybinį darbą „Žaisliukai iš bičių vaško“ mokinė pasirinko atsižvelgdama į gimnazijoje nuo mokslo metų pradžios vykdomą projektą „Bitininkystė edukacijoje“. Projekto veiklos - supažindinimas su bitininkystės istorija, bičių gyvenimo ypatybėmis, jų kuriamais natūraliais produktais, vaško panaudojimo galimybėmis – integruojamos į mokomuosius dalykus.

Olimpiados metu pristatyti kūrybiniai darbai – žaisliukai iš bičių vaško - sukurti siekiant puoselėti tautos tradicijas, papuošti gimnazijos interjerą šventiniam (šv. Kalėdų) laikotarpiui.

Gimnazijos bendruomenė sveikina 8 klasės mokinę Elizą Krasovską, olimpiadoje laimėjusią 2-ąją vietą.

Technologijų mokytoja Natalija Mikulskienė