POMAGAMY SIĘ UCZYĆ!

W roku 2022 dużą uwagę zwróciliśmy na znaczenie i wagę przestrzeni w jakiej uczą się nasi uczniowie. Zmierzaliśmy do takiego przekształcenia przestrzeni szkolnych, które wspierałyby uczenie się i kształcenie kompetencji. Na ścianach i podłodze korytarzy oraz schodach zostały naklejone nalepki, które będą służyły do pomagania w pogłębianiu i powtarzaniu wiedzy. Również zostały umieszczone stoliki z powierzchnią do grania w warcaby i inne gry edukacyjne, krzesła, pufy, stoły tenisowe, stoły piłkarskie i inny inwentarz. Korytarze szkolne stały się kolorowe i atrakcyjne. Swój cel i zadania urzeczywistniliśmy dzięki przeznaczonym funduszom od rodziców, pracowników i sympatyków z 1,2 proc. podatku dochodowego. Również dziękujemy dla firmy "Akatja" www.akatja.pl za częściowe wsparcie finansowe, która wykonała zamówienie nalepek oraz dla firmy Mylida. Polecamy i zapraszamy do fotorelacji.