Edukacyjna wycieczka na seans filmowy

• Paskelbta: 2024-03-28
  • Kategorija: Išvykos

28 marca uczniowie klas 2 i 3 pojechali do Apollo Kinas na seans filmowy pod tytułem ,,Przygody - śladami Don Kichota”. Wycieczka miała na celu kształtowanie wrażliwości estetycznej poprzez aktywny odbiór sztuki filmowej, kształtowanie nawyków kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych.

To również doskonała okazja do integracji uczniów i wzmocnienia więzi koleżeńskiej. Film ,,Przygody - śladami Don Kichota” to historia o prawdziwej przyjaźni, o niezwykłych przygodach i zwycięstwie dobra nad złem. Przygody filmowych bohaterów dostarczyły wielu niezapomnianych emocji, które sprawiły że w oczkach widzów pojawiło się wzruszenie.

Pełni wrażeń kinowych, zadowoleni, w doskonałych humorach dzieci wróciły do szkoły. Dzień był wyjątkowo udany.