Tradicinė edukacinė išvyka į Anykščius

• Paskelbta: 2024-06-25
  • Kategorija: Išvykos

Jau tradicija tapo mokslo metus užbaigti Anykščiuose. Šiemet 4-10 klasių mokiniai lankėsi Arklio muziejuje, kur susipažino su svarbiausiu žmogaus bendražygiu - arkliu! Aptarė lietuviškas arklių veisles, šiandieninę arklininkystės situaciją. Trumpai apžvelgė arklio kilmės istoriją, žodžių arklys ir žirgas etimologiją; arklio reikšmę žmogaus gyvenime; tautosakos lobyną. Vėliau mokinių Labirintų parke laukė edukacinis užsiėmimas ir begalė pramogų bei atrakcionų.

Pusdienis kupinas nuotykių ir puikių emocijų buvo garantuotas. Ekstremalių pojūčių mėgėjų laukė dvi padangų nusileidimo trasos, vandens mūšio valtelės, elektrinės mašinėlės, šaudykla, mini laipynių trasa, siaubo labirintas, kosmoso laiveliai iškeliantys net į 6 metrų aukštį.