Tarpmokyklinis biologijos - matematikos konkursas “Ekomat”

• Paskelbta: 2024-04-30
  • Kategorija: Konkursai

Balandžio 30 d. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijoje įvyko tarpmokyklinis biologijos - matematikos konkursas “Ekomat”, kuriame dalyvavo keturios mokinių komandos, dvi iš jų tai mūsų gimnazijos. Konkurso tikslas - ugdyti mokinių pažinimo ir komunikavimo kompetencijas, loginį ir kritinį mąstymą, skatinti juos domėtis gamtos ir tiksliaisiais mokslais. Konkurso metu mokiniai sprendė matematikos ir biologijos integruotas užduotis. Po įtemptos ir aktyvios protų kovos pirmą vietą iškovojo komanda “Mitochondrie” (Lentvario H. Senkevičiaus gimnazija). Antrą vietą laimėjo komanda “Ekotimony” (Paluknio L. Komolovskio gimnazija), trečią - “Atomówki” (Lentvario H. Senkevičiaus gimnazija), ketvirtą - “Longinuki” (Paluknio L. Komolovskio gimnazija). Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir saldžiosiomis dovanėlėmis.