Paroda "Pavasario limksmybės"

• Paskelbta: 2022-04-22
  • Kategorija: Aktualijos

Po ilgos ir tamsios žiemos tiek gamtai, tiek žmogui norisi kuo greičiau pajusti pavasario dvelksmą ir gyvybę. Didžioji pavasario šventė –  šv. Velykos – gamtos atbudimo, pavasario džiaugsmo ir linksmybių šventė, o vienas iš reikšmingiausių šios šventės simbolių – kiaušinis, simbolizuojantis gyvybės atsiradimą.

Jau balandžio pradžioje mūsų gimnazijos 5-8, I-IIG klasių mokiniai dailės ir technologijų pamokose pradėjo ruoštis pavasario šventei. Padedami dailės mokytojos Dalios Jasiulevičienės, akvarele ir guašu atrasdami naujus atspalvius, popieriaus lapuose įkūnijo atbundančios gamtos harmoniją – parskrendančius paukščius, gėlių motyvus, vabalėlius. O technologijų pamokose  su mokytoja Natalija Mikulskiene kūrė tradicinius šv. Velykų simbolius – margučius, išbandydami vilnos vėlimą adata.

Dėkojame kūrybingiems gimnazijos ugdytiniams už sukurtą puikią pavasarinių emocijų kupiną nuotaiką.

Technologijų mokytoja Natalija Mikulskienė