I miejsce w zawodach tenisa stołowego

Dnia 27 stycznia 3-osobowa drużyna uczniów Gimnazjum im. Longina Komołowskiego w Połukniu razem z nauczycielem wychowania fizycznego Arwidem Baudzisem uczestniczyła w zawodach tenisa stołowego, które odbyły się w szkole podstawowej im. Andrzeja Stelmachowskiego w Starych Trokach.

Pomimo początkowego zaniepokojenia i tremy ze strony zawodników przed rozpoczęciem zawodów, po zaciętej walce z przeciwnikiem, naszej drużynie udało się zająć pierwsze miejsce!!! Serdecznie pozdrawiamy wszystkich trzech uczestników zawodów: Samuela Makutonowicza (klasa IIG), Timona Aliukonisa (klasa IG) oraz Tomasa Nedweckiego (klasa 8), którzy okazali się bezkonkurencyjni. Z tej okazji życzymy dalszych sukcesów sportowych oraz nieustępliwego ducha walki.