Liga siatkówki o puchar im. Andrzeja Stelmachowskiego

• Paskelbta: 2023-03-13
  • Kategorija: Didžiuojamės

Dnia 13 marca drużyna siatkówki uczniów Gimnazjum im. Longina Komołowskiego w Połukniu uczestniczyła w ostatnim meczu drugiej tury "Ligi siatkówki o puchar, im. Andrzeja Stelmachowskiego" z drużyną Gimnazjum z Wysokiego Dworu. Mecz zakończył się pewną wygraną naszej drużyny 2:0. Ogólne podsumowanie drugiej tury to dwie porażki (ze szkołą podstawową im. Andrzeja Stelmachowskiego w Starych Trokach 0:2 oraz Gimnazjum im. Henryka Senkiewicza w Lentwarowie 1:2), oraz dwie wygrane (z Gimnazjum Medeiny w Połukniu 2:1, oraz Gimnazjum w Wysokim Dworze 2:0).

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich członków drużyny, którzy w ostatnich 3 miesiącach zrobili duży postęp w grze i stworzyli zgrany zespół. Życzymy naszej drużynie siatkarzy i siatkarek, aby w przyszłości nadal nie tracili entuzjazmu do ciężkich treningów i potrafili się świetnie bawić podczas meczów, pokazując sportowego ducha walki.