WYPOCZYNEK LETNI „PEJZAŻ KULTURY POLSKIEJ” W WĘGROWIE

• Paskelbta: 2024-07-31
  • Kategorija: Išvykos

Szanowni Państwo, Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie,

Chcielibyśmy serdecznie podziękować za wspaniały pobyt na koloniach letnich, które zorganizowaliście dla naszych dzieci. Był to czas pełen niezapomnianych wrażeń, zabawy i nauki, który na długo pozostanie w ich pamięci.

Doceniamy ogrom pracy i zaangażowania, jakie włożyliście w zapewnienie dzieciom bezpiecznego i radosnego wypoczynku. Program kolonii był doskonale zorganizowany, a atrakcje i zajęcia dostosowane do zainteresowań i potrzeb uczestników. Dzięki Wam nasze dzieci mogły rozwijać swoje pasje, poznawać nowych przyjaciół i zdobywać cenne doświadczenia.

Szczególne podziękowania kierujemy do kadry wychowawców i opiekunów, którzy wykazali się profesjonalizmem, troską oraz serdecznym podejściem do każdego dziecka. Ich zaangażowanie i życzliwość sprawiły, że nasze dzieci czuły się na koloniach jak w domu.

Jeszcze raz dziękujemy za niezapomniany czas i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję ponownie skorzystać z Waszej oferty w przyszłości.

Z wyrazami wdzięczności,

dzieci, rodzice i opiekunki