TARPTAUTINĖ DINGUSIŲ BE ŽINIOS VAIKŲ DIENA

• Paskelbta: 2023-05-25

Prevencija yra geriausia investicija, kokią gali padaryti šalis,

ir tai daryti reikia dabar (J. D. Hawkins)

Prevencija – tai įvairių priemonių taikymas siekiant išvengti neigiamų gyvenimo reiškinių mokinių aplinkoje ir ugdyti mokinių atsparumą dar iki susiduriant su jais.

Vaikai yra viena pažeidžiamiausių visuomenės grupių, kuriems sunku kritiškai vertinti aplinką ir įvairiais kanalais pasiekiamą informaciją. Įvairios prevencinės  veiklos   skirtos mūsų mokiniams, tai ne vienkartinis aktas, o ilgas, sistemingas darbas, ilgalaikios programos, projektai, akcijos.

Gegužės 25 d. noriai ir su dideliu supratimu, dalyvavome ypatingoje ugdymo įstaigai akcijoje - GEGUŽĖS 25 TARPTAUTINĖ DINGUSIŲ BE ŽINIOS VAIKŲ DIENA. Kalbėjome ir kūrėme, klausinėjome ir ieškojome atsakymų labai jautria tema. Mokiniai tiki, kad  gervių girlianda ir spalvotos juostelės užkabintos ant medžio šakų gimnazijos kieme, viso pasaulio dingusiems vaikams padės atrasti kelią į savo namus.

Socialinė pedagogė Liudmila Narkevič