Teisinių žinių konkursas „Temidė“

• Paskelbta: 2023-03-15
  • Kategorija: Renginiai

Kiekvieną pavasarį, kovo mėnesį Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariatas organizuoja teisinių žinių konkursą "Temidė”. Pirmas "Proto mūšio" etapas įvyko kovo 15 dieną. Konkurso tikslas - ugdyti jaunosios kartos teisinį sąmoningumą, pilietinę atsakomybę, skatinti domėtis teisine sistema.

Šiame etape “Proto mūšyje“ rungėsi vienuolika komandų iš skirtingų mokyklų. Mūsų mokyklai atstovavo mokinių komanda: Samuel Makutonovič - komandos kapitonas, Tomas Nedveckij, Dorian Rainski, David Krasovski, Eliza Krasovska.

Nors komandai nepavyko patekti į antrąjį konkurso etapą, tačiau labai dėkojame jos nariams už ryžtą, entuziazmą, gerą nuotaiką. Tikimės, kad kitais metais sėkmė tikrai šypsosis.