Święto Pierwszoklasisty w Landwarowie

• Paskelbta: 2023-01-13
  • Kategorija: Renginiai

12 stycznia 2023 r. uczniowie klasy 1 uczestniczyli w uroczystości Ślubowania Pierwszoklasisty, które odbyło się w Gimnazjum im. H. Sienkiewicza w Landwarowie. Impreza była udana. Uczniowie przyrzekli, że będą dobrymi uczniami, dbać o honor szkoły i klasy, sprawiać radość nauczycielom i rodzicom! Pierwszoklasistom wręczono medale oraz zaświadczenie o ślubowaniu. Po uroczystej części uczniowie obejrzeli przedstawienie ,,Magia świąt”. Później zawitał św. Mikołaj, który zatańczył z pierwszoklasistami oraz wręczył dla nich prezenty. Na zakończenie zrobiliśmy wspólne zdjęcie i poczęstowaliśmy się pysznym tortem.

Ogromne dziękuję organizatorom za miłe i gościnne przyjęcie, za ciekawe przedstawienie i wspólną zabawę, za prezenty oraz słodki poczęstunek.