Przedstawienie jasełkowe pt. "Dzieci świata do Betlejem"

• Paskelbta: 2022-12-21
  • Kategorija: Renginiai

W oczekiwaniu Świąt Bożego Narodzenia 20 grudnia w naszym gimnazjum tegoroczne przedstawienie jasełkowe odbyło się pod hasłem „Dzieci świata do Betlejem“. W świąteczny nastrój, ze swoim programem atystycznym wprowadziły wszystkich najmłodsi artyści grup przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Dzieciaków przygotowały panie Anna Klukoit i Alicja Asteikienė.

Historię narodzin Jezusa w Betlejemskiej stajence przedstawili aktorzy kółka dramatycznego „Za szkolną kurtyną“ pod kierownictwem Agnieszki Mataczina i Iwony Grigienė. Oprawę muzyczną zapewnił szkolny chór „Strumyk“, kierownik Jan Jarmołowicz. Przedstawienie pozwoliło zgromadzonej publiczniści jeszcze raz zastanowić się nad istotą świąt.

Gośćmi honorowymi imprezy byli ksiądz proboszcz parafii Ryszard Pieciun oraz przewodnicząca komitetu rodzicielskiego naszej szkoły Jolanta Rainska. Pani dyrektor Renata Krasowska wszystkim zebranym w auli dzieciakom, rodzicom i gościom życzyła miłych i spokojnych Świąt Bożonarodzeniowych oraz szczęśliwego Nowego Roku.