Prevencinis renginys

• Paskelbta: 2023-01-18
  • Kategorija: Renginiai

Mokslo metams įsibėgėjus mokyklose organizuojama daug veiklų. Ir šiandien mūsų gimnazijoje vyko prasmingo bendradarbiavimo su Vilniaus apsk. VPK Trakų r. PK prevencinis renginys, kuriame veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja bendruomenės pareigūnė Vlada Černienė ir bendruomenės pareigūnė Aneta Bubelevičienė pateikė daug informacijos, vaizdinės medžiagos, teisinius dokumentus vykdant Alkoholio, tabako ir kitų psichiką veikiančių medžiagų vartojimo prevencijos programą. Programos prezentacija, teisės aktai, buvo aiškinami labai profesionaliai, vaizdžiai, mokiniams suprantamai. Po paskaitos pareigūnės sulaukė daug klausimų iš mokinių ir mokytojų, vyko įdomus dalykinis pokalbis, draugiškas ir šiltas nuomonių keitimas.

Socialinė pedagogė Liudmila Narkevič