Tarpmokyklinis matematikos konkursas "2+2"

• Paskelbta: 2023-03-22
  • Kategorija: Renginiai

Kovo 22 dieną 5-IIG kl. mokiniai dalyvavo tarpmokykliniame matematikos konkurse „2+2“. Konkurse dalyvavo dvi komandos iš Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos bei dvi komandos iš Trakų r. Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos.

Renginį pradėjo gimnazijos direktorė Renata Krasovska susirinkusiems palinkėdama patirti kuo daugiau prasmingų ir nepamirštamų akimirkų.

Konkurso metu kiekvienos komandos dalyviai turėjo galimybę išbandyti savo žinias atlikdami įvairias matematines užduotis, rebusus, galvosūkius.

Dėkojame matematikos vyr. mokytojai Maženai Krasovskai už konkurso organizavimą, taip pat dėkojame visiems konkurso dalyviams ir komisijos nariams: Trakų r. Lentvario Henriko Senkevičiaus gimnazijos dir. pav. ugd. Angelinai Naruševičienei bei matematikos mokytojai metodininkei Alicijai Volkovai.