Mokinių draugas Šuo Amsis

• Paskelbta: 2022-10-05
  • Kategorija: Aktualijos

Paluknio Longino Komolovskio gimnazijos 1 klasės mokiniai visą rugsėjį adaptavosi mokykloje, klasėje, pamokose ir netgi gatvėje bei apsvarstė ir susitarė dėl savo teisių ir pareigų. Vyko įdomios, kartais netikėtų nuomonių, diskusijos. Buvo išrinkti pradinių klasių seniūnai ir jų padėjėjai, kurie organizuos įdomias veiklas, gerą, pažangų mokymąsi ir elgesį.

Gimnazijos administracija, pagalbos pedagogai siekiant gerų mokymosi, socialinių įgūdžių, elgesio rezultatų, bendradarbiauja su įvairiomis organizacijomis, įstaigomis. Viena iš jų, Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariatas ir jo pareigūnė Aneta Bubeliavičienė. Pareigūnė spalio 5 d. atvyko į gimnaziją, kad sutekti žinių, informacijos apie kelių eismo taisykles, apie mokymosi ir elgesio svarbą, atsakomybę. Policijos atstovė atvyko ne viena, ją lydėjo labai ištikimas, vaikų, mokinių draugas "ŠUO AMSIS". Amsis atsakingai vykdė savo pareigą, klausinėjo mokinių apie mokslus, elgesį mokykloje bei eismo taisykles. Po visų veiklų mokiniai pakvietė svečius fotosesijai, kurios metu buvo apdovanoti. Policijos pareigūnė Aneta Bubeliavičienė visiems darželinukams, pradinukams įteikė lankstinukus, atšvaitus ir žaidybinės mokomosios medžiagos.

Socialinė pedagogė Liudmila Narkevič