2-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“

Kovo 17 d. mūsų gimnazijoje vyko 2-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“. Konkurso tikslas – puoselėti mokinių tautinę savimonę, pilietiškumo ir patriotiškumo jausmą, pasididžiavimą ir pagarbą savo šaliai, tautai, kultūrai, kalbai. Siekiama ugdyti vaikų kūrybiškumą, gebėjimą meniškai, raiškiai, įtaigiai, originaliai perteikti literatūros kūrinį.

Konkurso dalyviai deklamavo poezijos kūrinius, kuriuose atskleidžiamas Lietuvos grožis, meilė ir pagarba tėvynei, pasididžiavimas lietuvių tauta, kalba. Kiekvienas skaitovas buvo savaip išraiškingas ir nepakartojamas, todėl komisija visus apdovanojo saldžiomis dovanėlėmis.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems konkurso dalyviams.

 

1-oji amžiaus grupė:

I vieta – Amelija Mackevič;

II vieta – Mateuš-Ryšard Krasovski;

III vieta – Glorija Paulauskaitė;

2-oji amžiaus grupė:

I vieta – Mija Rybnikova;

II vieta – Eva Gabriela Makutonovič;

III vieta – Adrijana Grigorjeva;

3-oji amžiaus grupė:

I vieta – Sulamita Romančik;

II vieta – Eliza Romančik;

III vieta – Eliza Kliukoit.

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos