2023 m. kovo 28 dieną mūsų gimnazijoje vyko Lietuvių kalbos dienai skirtas tarpklasinis 5-IG klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Gražiausi žodžiai Lietuvai“, kuriame dalyviai deklamavo poezijos kūrinius, kuriuose atskleidžiamas Lietuvos grožis, meilė ir pagarba tėvynei.

Tikslas buvo supažindinti vaikus su poezija, išmokyti raiškiai deklamuoti, aiškiai bei taisyklingai kalbėti, suprasti kas yra intonacija.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems konkurso dalyviams.

I vieta - Katažina Veršilo 6kl., Dorian Rainski 7kl., Gabrielia Buzarevič IG kl.

II vieta – Amelija Maconko 6 kl., Povilas Viščiulis 7 kl., Justyna Azarovskaja IG kl.

III vieta – Rafal Paulauskas 6kl., Brigita Mardas 7 kl., Eliza Krasovska IG kl.

Padėkos: Nonai Krasovskai, Elžbietai Senkanec, Dianai Šuleckai, Tymofėjui Savin, Ramūnui Šuleckiuj.